Matematično tekmovanje v šolskem letu 2017/18

vega

Tekmovanje iz matematike za Vegova priznanja.

Šolsko tekmovanje je potekalo 15. marca, državno pa v soboto, 21. aprila 2018.

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 15. MARCA 2018, DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Maruša Hvalič
Izak Semič
Tobija Troha
Larisa Ipavec
Erazem Justin
Jakob Kapelj
Erika Košir
Gala Martina Malik
Mija Marjanovič
Pia Marija Mrmolja
Patrik Stopar
Anže Tomažič
Lija Krapež
Zoja Rebek
Benedikt Bole
Anže Cigoj
Maša Jerič
Ajda Korečič
Matic Mihelj
Teja Pestelj
Izak Pirjevec
Valentin Rodman
Niki Marc
David Babnik
Brina Birsa
Urban Brecelj
Toja Fučka
Veronika Karidi
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Ela Bratina
Job Birsa
Klara Mahkovec
Lina Štolfa
Matija Bovcon
Lara Furlan
Ela Mermolja
Enej Kante
Patrik Beltram
Lan Mrevlje
Adam Batagelj
Ema Kočevar
Anamarija Mužina
Lea Podgornik
Luka Šinigoj
David Košir
Hana Mamić
Maša Kržič
Denis Premrn
Veronika Furlan
Lara Lozar
Neža Bratina
Manuela Žigon
Gašper Samec
Miha Kočevar
Monika Medvešček
Mihaela Maiti
Lara Deotto Bat
Samo Vetrih
Jure Šinigoj
Maja Likar
Laura Marc
Matija Maiti
Nika Paljk
Lana Pizzoni

 Na državnem tekmovanju, ki je letos potekalo na naši šoli, so si srebrna priznanja prislužili Anamarija Mužina iz 5. razreda, Miha Kočevar iz 8. ter Samo Vetrih in Lara Deotto Bat iz 9. razreda.

ŠOLSKO LETO 2016/17

BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU, KI JE POTEKALO 16. MARCA 2017, DOSEGLI:
1. razred  2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Jaka Pirjevec
Lovro Bavčar
Benedikt Bole
Pavlina Černigoj
Matic Mihelj
Karin Pizzoni
Rene Praček
Rene Praček
Valentin Rodman
Gaja Stanič
Filip Artico
Neža Črv Kompara
Ajda Korečič
Lija Krapež
Žiga Lozar
Niki Marc
Teja Pestelj
Izak Pirjevec
 Filip Pišot
Eva Rijavec
Miha Valič
David Babnik
Urban Brecelj
Miha Marjanovič
Tilen Makovec
Nika Princes
Hana Kompara
Benjamin Prinčič
Art Bajramaj
Zarja Čermelj
Joan Tibor
Gutierrez Kodrič
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Samuel Zorzut
Lara Furlan
Lan Mrevlje
Job Birsa
Maks Malik
Jakob Ferjančič
Enej Kante
Lina Štolfa
Adam Batagelj
Danaja Furlan
Blaž Medvešček
Ela Mermolja
Eva Pahor
Žiga Žerovec
Ema Kočevar
Luka Šinigoj
David Košir
Urban Žigon
Bojan Bozhinov
Anej Ferjančič
Luka Lipovž
Lea Podgornik
Samuel Leban
Zala Lozar
Hana Mamić
Teo Ličen
Maša Kržič
Maša Čermelj
Sofija Kralj
Gašper Samec
Lara Lozar
Ema Gregorčič
Neža Bratina
Veronika Furlan
Manuela Žigon
Monika Medvešček
Miha Kočevar
Ema Rodman
Maja Likar
Mia Tomažič
Meta Vidmar
Nika Paljk
Lana Pizzoni
Lara Deotto Bat
Nika Verč
Uroš Tozan
 Zala Bratina
Ana Medvešček
Matija Kočevar
Kristina Novak
Jernej Petrovčič

 Državno tekmovanje: Šempeter pri Gorici, 22. april 2017

Srebrno priznanje so dosegli: Monika Medvešček iz 7. razreda, Maja Likar in Nika Paljk iz 8. ter Zala Bratina in Ana Medvešček iz 9. razreda.

(več …)