Pomembno – petek, 13. marec 2020

Spoštovani starši.

Navodila za jutri, petek, 13. 3. 2020:

• Šola  jutri, v petek, 13. 3. 2020, deluje, vendar so bila danes v medijih dana priporočila, da učenci, če je to možno, ostanejo doma.
  • Od ponedeljka, 16. 3. 2020, bo šola zaprta do preklica.
  • Za učence od 1. do 4. razreda bomo od ponedeljka, 16. 3. 2020, naprej organizirali varstvo samo na matični šoli v Dobravljah od 6.30 do 16.00.
  • Do varstva so upravičeni le zdravi otroci, pri katerih sta oba starša zaposlena v sledečih panogah: zdravstvu, energetiki, varnosti, komunali, oskrbi∗. Starše, ki so do varstva upravičeni, prosimo, da nam jutri najkasneje do 11.00 dopoldan sporočijo na tel. številko 05 365 10 10, ali bodo varstvo potrebovali ter navedejo ustrezne podatke.
  • Glede oblike pouka na daljavo in dostopa do navodil učiteljev, vas bomo pravočasno obvestili na spletni strani šole.
  • Starše pozivamo, da se dosledno držijo navodil NIJZ, na katera opozarjajo tudi mediji, ter odgovorno upoštevajo omejitve druženj ter higienske ukrepe. Le tako nam bo uspelo zajeziti širitev koronavirusa.
  • Vse aktualne informacije bomo objavljali na spletni strani.
  • ∗ popravek tolmačenja, kdo je upravičen do varstva objavljen v petek, 13. 3., dopoldan, potem ko smo prejeli dopolnjeno tolmačenje.

Lepo pozdravljeni.

Mirjam Kalin, ravnateljica

koronavirus – odpoved pouka

Spoštovani.

Ura je 15.00 – vse informacije s katerimi šola trenutno razpolaga glede zaprtja od ponedeljka, 16. 3. 2020, naprej in poteka pouka so še vedno zgolj iz medijev. Še vedno čakamo na uradna natančnejša navodila resornega ministrstva glede trajanja prepovedi in podrobnejših usmeritev glede izvedbe pouka na daljavo.

Na šoli pa se medtem intenzivno pripravljamo glede možnosti izvedbe pouka na daljavo in se pri tem ravnamo po usmeritvah, ki jih pristojni dajejo v medijih.  Vse pomembne informacije bomo pravočasno objavili na spletni strani šole, starše pa o pomembnih spremembah obveščali tudi preko elektronske pošte in sms sporočil (easistent).

Zavedamo se, da imate starši v tem trenutku številna vprašanja, vendar vas prosimo za razumevanje, saj določena usklajevanja (med drugim tudi glede varstva) šele potekajo na občinski ravni.

Lepo pozdravljeni,

Mirjam Kalin