Pouk na daljavo do vključno 18. 1. 2021

Drage učenke in učenci, spoštovani starši.

Obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev, da se izobraževanje na daljavo nadaljuje in izvaja tudi v tednu od 11. 1. do vključno 18. 1. 2021.

V primeru sprememb vas bomo predhodno obvestili.

Na šoli spremljamo potek pouka in sodelovanje učencev. Zavedamo se vseh dilem in zagat s katerimi se dnevno srečujete starši in učenci. Na šoli si prizadevamo, da vam stojimo ob strani in skupaj z vami iščemo rešitve, ki so v naši moči. V tem trenutku nam najbolj pomaga, da ostanemo mirni, sodelovalni in da skupaj hrabrimo otroke, da vzdržijo to resno in zahtevno situacijo, ki bo upamo, kmalu mimo.

V naslednjem tednu bi ob normalnem poteku pouka potekale skupne pogovorne ure.  Starši, vabljeni, da se učiteljem prijavite preko e-pošte, ti pa vam bodo poslali povezavo za pogovor na daljavo in določili termin.

Prijazno pozdravljeni.

Mirjam Kalin, ravnateljica