Astronomija

V ŠOLSKEM LETU 2016/17

Šolsko tekmovanje: 8. december 2016

Bronasta priznanja:

7. razred 8. razred 9. razred

Manuel Alberto Montes

 

 

Lara Deotto Bat
Nik Gregorič
Simon Kosovel
Matija Maiti
Mariša Novinc
Jure Šinigoj
Samo Vetrih
 Zala Bratina
Sara Kavčič
Matija Kočevar
Žana Žgavc

Državno tekmovanje, 14. januar 2017
Srebrna priznanja: Matija Kočevar in Simon Kosovel

 

V ŠOLSKEM LETU 2015/16

Šolsko tekmovanje: Dobravlje, 10. 12. 2015

Bronasta priznanja:
7.razred:
Samo Vetrih
Matija Maiti
Jure Šinigoj
Lara Deotto Bat
Nik Gregorič
Ema Slokar
Tilen Žvanut

8.razred:
Matija Kočevar
Ana Medvešček
Žana Žgavc
Lara Bratina
Sara Kavčič
Kristina Novak

9.razred:
Ana Golob Pirjevec
Sara Štravs
Nejc Bergant
Ivana Mužina

Državno tekmovanje: Ajdovščina, 09.01.2016:

Srebrna priznanja:

Matija Maiti
Matija Kočevar
Ana Medvešček
Žana Žgavc
Ana Golob Pirjevec

V ŠOLSKEM LETU 2014/15

Šolsko tekmovanje: Dobravlje

Bronasta priznanja:

Žana Žgavc
Kristina Novak
Sara Kavčič
Eva Podgornik
Žiga Trošt
Ana Golob Pirjevec
Denis Lozar
Samo Fučka
Borja Slamič
Elena Koradin

V ŠOLSKEM LETU 2013/14

Šolsko tekmovanje: Dobravlje 12.12.2013

Bronasta priznanja:

Denis Lozar
Anej Tomažič
Samo Fučka
Borja Slamič
Žan Luka Nusdorfer
Elena Koradin
Jan Valič
Žiga Sever
Sašo Skvarč
Jan Štrukelj
Žiga Bizjak

Državno tekmovanje: Koper, 11.01. 2014

 

Srebrna priznanja:

Samo Fučka
Borja Slamič
Žan Luka Nusdorfer
Žiga Sever
Sašo Skvarč

 

V ŠOLSKEM LETU 2012/13

Šolsko tekmovanje: Dobravlje

Bronasta priznanja:

Miha Sever
Žiga Sever
Sašo Skvarč
Jure Ličen
Katarina Novak
Jan Rustja
Srebrno priznanje:
Žiga Sever

V ŠOLSKEM LETU 2011/12

Šolsko tekmovanje: Dobravlje, 1.12.2011

bronasta priznanja:

Jaka Komac
Matic Fučka
Teja Škvarč

Jan Rustja

 

3. Državno tekmovanje: Koper, 17.12. 2011

srebrni priznanji:

Teja Škvarč

Jan Rustja

 

zlati priznanji:

Jaka Komac (2. mesto v Sloveniji)

Matic Fučka
V ŠOLSKEM LETU 2010/11

Šolsko tekmovanje: Dobravlje, 2.december 2010
 
bronasta priznanja:
Matic Fučka   8.a
Jaka Komac   8.a
Teja Škvarč   8.b
Danijel Sever 9.b
Martin Jež     9.b
 
2.Državno tekmovane: Koper, 18.december 2010
 
srebrni priznanji:
Matic Fučka   8.a
Jaka Komac   8.a
 
zlato priznanje:
Jaka Komac   8.a

V ŠOLSKEM LETU 2009/10

Šolsko tekmovanje: Dobravlje, 2.december 2009
 
bronasta priznanja:
Jaka Komac      7.a
Samo Gregorčič 8.a
David Valič       8.a
Danijel Sever    8.b
Urban Batič      9.b
Jan Likar          9.b
Špela Mužina    9.b
 
1.Državno tekmovanje: Ljubljana, 19.december 2009
 
srebrni priznanji:
Jan Likar          9.b
Špela Mužina    9.b