Mednarodno tekmovanje iz logike

Tekmovanje, ki poteka v sedemnajstih državah (Slovaška, Češka, Madžarska, Poljska, Rusija, Hrvaška, Romunija, Belorusija, Anglija, Kazahstan, Turčija, Bolgarija, Ukrajina, Litva, Latvija, Estonija in Slovenija).

Nekaj učencev je že prijavljenih na tekmovanje z merjenjem časa, ki bo konec marca ali v začetku aprila preko interneta. Če bi se še kdo rad preizkusil v reševanju takih nalog in s tem sodeloval na mednarodnem tekmovanju, naj se prijavi koordinatorici do petka, 4. 3. 2016. Z veseljem vam pomagam pri reševanju logičnih nalog in pripravi na tekmovanje. Nekaj nalog najdete tudi v  e-učilnici Logika.

Koordinatorica: Helena Ferjančič

Tekmovanje v šolskem letu 2014/15

Zlat certifikat so si prislužili:

Ema Gregorčič iz 4. razreda,

Maja Likar in Matija Maiti iz 6. razreda,

Eva Podgornik, Zala Bratina, Kristina Novak in Ana Medvešček iz 7. razreda,

Samo Fučka, Gaja Cotič in Elena Koradin iz 9. razreda.

Srebrn certifikat pa:

Jure Šinigoj, Samo Vetrih in Simon Kosovel iz 6. razreda  ter

Žana Žgavc iz 7. razreda.

Ob tako velikem uspehu vsem čestitamo, še posebej Eleni Koradin, ki se ji je s 1. mestom na državni ravni uspelo uvrstiti na mednarodno prvenstvo na katerem je osvojila odlično 4. mesto.

Tekmovanje v šolskem letu 2013/14

Gaja Cotič iz 8. c je prejela zlat certifikat,

Elena Koradin iz 8. c in Samo Fučka iz 8. a pa srebrn certifikat.

Vsem trem čestitamo in jim želimo še veliko uspehov. Upamo, da se jim v naslednjem šolskem letu pridruži še kdo.

Tekmovanje v šolskem letu 2012/13

ZLATO PRIZNANJE: Samo Fučka
7.c

SREBRNO PRIZNANJE: Katarina Medved 9.b in Elizabeta Petrovčič 9.a

BRONASTA PRIZNANJA: Gaja Cotič 7.c, Elena Koradin 7.c, Borja Slamič 6.a, Katarina Novak 8.b

Tekmovanje v šolskem letu 2011/12

ZLATO PRIZNANJE:
Teja Škvarč 9.b

SREBRNO PRIZNANJE: Jaka Komac 9.a in Samo Fučka 6.c

BRONATSTA PRIZNANJA: Kaja Bratina 9.a, Gašper Cigoj 6.c, Gaja Cotič 6.c, Matic Fučka 9.a, Ajda Koloini 9.a, Manca Komac 6.c, Elena Koradin 6.c, Anamarija Krašna 9.b, Luka Mužina 6.c, Manca Rijavec 9.a, Matic Sever 6.c, Borja Slamič 6.a, Patrik Šavli 9.a

Tekmovanje v šolskem letu 2010/11

V šolskem letu 2010/11 je učenec SAMO FUČKA dosegel srebrno priznanje,  učenci PRIMOŽ VIPOTNIK, MATIC FUČKA, JAKA KOMAC, KAJA BRATINA, TEJA ŠKVARČ, ANAMARIJA KRAŠNA in AJDA KOLOINI pa so osvojili bronasto priznanje.