Učitelj-ica Razred/Predmet Pogovorne ure Prostor / učilnica
 Ana Čelik Čibej  5. a petek, 8.20-9.05 (po najavi)  5. a – pritličje
 Pavel Volk  5. b sreda, 8.20 – 9.05  (po najavi)  5. b – pritličje
 Tamara Šuligoj  6. a/BIO/NAR/GOS sreda, 9.30 – 10.15  BIO – 1. nadstropje
 Bogdan Bone  6. b/NAR/KEM/POK  sreda, 9.30 – 10.15 (po najavi)  KEM – 1. nadstropje
 Tina Skrt  6.c/MAT/TIT  torek 8.20-9.05 (po najavi)  6.C – 1. nadstropje
 Tjaž Oven  7. a/ŠPO/ŠSP/IŠP  četrtek, 9.30 – 10.15  KAB ŠPO – telovadnica
 Helena Brataševec  7. b/SLJ  torek, 9. 30 – 10. 15  MAT/SLJ3 – 2. nadstropje
 Irena Pelicon  8.a/ŠPO/SDP/LPL   četrtek, 8.20 – 9.05  KAB ŠPO – telovadnica
Polona Krkoč  8. b/ZGO  ponedeljek, 11.10 – 11.55 (po najavi)  ZGO – 1. nadstropje
Polona Puc  9. a/SLJ  sreda, 11.10 – 11.55 SLJ1 – 2. nadstropje
Martina Černigoj  9. b/MAT  sreda, 8.20 – 9.05 MAT2 – 1. nadstropje
Anja Štokelj  TJA  sreda, 7.30 – 8.15 (po najavi) TJA1 – 3. nadstropje
Damijana Čermelj  MAT  sreda, 8.20.- 9.05 MAT1 – 1. nadstropje
Ksenija Trebovc  SLJ  četrtek, 9.25-10.10 SLJ2 – 2. nadstropje
Tjaša Logar
 TJA  sreda, 10.20 – 11.05 TJA2 – 3. nadstropje
Patricija Logar C.  TJA  torek, 12.00 – 12.45 KAB – TJA
Sonja Makuc  LUM sreda, 12.00 – 12.45  LUM – 3. nadstropje
Franc Leben GUM  sreda, 8.20-9.05 (po najavi) GUM – 3. nadstropje
Marija Kovač GEO/DKE po dogovoru GEO – 1. nadstropje
Helena Ferjančič MAT/NRA torek, 11.10 – 11.55 (po najavi)
KAB RAČ – 1. nadstropje
Stanko Čufer FIZ/TIT/ELE/OGL sreda, 10.20 – 11.05  FIZ – 2. nadstropje
Vanesa Gregorič IIT/N1I  sreda, 12.15 – 13.00
 zbornica PŠ Črniče/po dogovoru
Dean Kovšca ŠPO/ŠZZ ponedeljek, 10:20 – 11:05 KAB ŠPO – telovadnica
Peter Valič ROM po dogovoru  RAČ – 1. nadstropje
Jana Ušaj ŠPO/OPB  torek, 10.20-11.05 (po najavi)  KAB ŠPO – telovadnica

 

SKUPNE POGOVORNE URE

Na podružničnih šolah bodo praviloma drugi ponedeljek v mesecu od 16.00 do 17.00,

na matični šoli pa drugi torek v mesecu od 17.00 do 18.00.

 

Podružnične

šole

7. 10.
2019*

11. 11.

2019

9. 12.

2019

13. 1.

2020

10. 2.

2020

9. 3.

2020

6. 4.

2020

11. 5.

2020

Matična šola

8. 10.

2019

12. 11.

2019

10. 12.

2019

14. 1.

2020

11. 2.

2020

10. 3.

2020

14. 4.

2020

12. 5.

2020

*posebnosti zaradi koledarja