Interesne dejavnosti 2016/17

INTERESNE DEJAVNOSTI  CENTRALNA ŠOLA

 

 

INTERESNA DEJAVNOSTI MENTOR DAN

URA

od do

PROSTOR Razred
1. mladinski pevski zbor Ana Čelik Čibej / Franc Leben sreda

6. šolska ura,

določene sobote

GUM 5. – 9. razred
2. šolski ansambel Franc Leben torek 6. šolska ura GUM 7. razred
3. šolski radio Ksenija Trebovc četrtek 6. ali 7. šolska ura SLJ2 8. in 9.razred
4. rokomet Dean Kovšca sreda 16.30-17.30 telovadnica 5. – 9. razred
5. odbojka Irena Pelicon sreda  8. šolska ura telovadnica 5. – 9. razred
6. športne igre Tjaž Oven po dogovoru – glede na prosto telovadnico telovadnica 5. – 9. razred
7. radiogoniometrija – ARG Stanko Čufer petek popoldan teren 5. – 9. razred
8. smučarski tek Stanko Čufer po dogovoru popoldan teren 5. – 9. razred
9. orientacija Marija Kovač sobota, nedelja – glede na razpored tekmovanj teren 5. – 9. razred
10. zavihajmo rokave Bogdan Bone četrtek – po dogovoru 6. ali 7. šolska ura teren 5. – 9. razred
11. čebelarstvo Bogdan Bone vsaka 4. sobota v mesecu

od 9.00

do 12.00

teren 5. – 9. razred
12. logika Damijana Čermelj po dogovoru 6. šolska ura MAT1 5. – 9. razred
13. lokostrelstvo Danica Krapež sobota 9.00-10.00 športna dvorana 1. – 9. razred
14. računalništvo Helena Ferjančič sreda 13.30-14.15 računalnica Črniče 4. in 5. Črniče
15. italijanska bralna značka Vanesa Gregorič v sklopu pouka AN1, računalnica 4. – 9. razred
16. geografski krožek Marija Kovač sreda 11.55-12.40 teren 8. in 9. razred
17. likovno ustvarjanje Jadranka Ivačić ponedeljek (po dogovoru tudi sreda) 6. šolska ura LUM 5. – 9. razred
18. literarni krožek Polona Puc sreda 12.55-13.40 SLJ1 6. – 9. razred
19. fotografija Peter Valič po dogovoru teren, računalnica po dogovoru
20. bralna značka učiteljice slovenščine po dogovoru 11.55-12.40 SLJ1, SLJ2 6. – 9. razred
21. kolesarski izpit Stanko Čufer torek po pouku prometne površine 5. razred
22. vesela šola Ana Čelik Čibej torek 6. šolska ura (občasno) 5.a 5. – 9. razred
23. mladinski komorni zbor Ana Čelik Čibej torek 7. šolska ura GUM 6. – 9. razred
24. ročna dela Jožica Uršič torek 6. šolska ura GOS 5. – 9. razred
25. etika in vrednote Katja Bone po dogovoru TJA 2 5. – 9. razred
26. dramski krožek Irma Krečič Slejko po dogovoru knjižnica 5. – 9. razred
27. bralna značka Ana Čelik Čibej Pavel Volk po dogovoru

5. razred

 

5. razred

 

INTERESNE DEJAVNOSTI  PODRUŽNIČNE ŠOLE

INTERESNA DEJAVNOSTI MENTOR DAN

URA

od do

PROSTOR Razred
 

PODRUŽNIČNA ŠOLA ČRNIČE

bralna značka 1. razred Tamara Kukanja petek 5. č     1. č 1. razred
mediacija za otroke Tamara Kukanja torek 6. č     1. č 1. – 5. razred
otroški pevski zbor Mateja Soban in Franc Leben petek

5. č

6. č

2. č

1. razred

2. – 5. razred

bralna značka 2. razred Mateja Soban sreda 6. č 2. č 2. razred
likovne delavnice Lilijana Rosa četrtek 6. č 3. č 2., 3., 4. razred
bralna značka 3. razred Lilijana Rosa torek 6. č 3. č 3. razred
CICI – vesela šola Sonja Lulik vsak drugi četrtek 6. č 4. č 1., 2., 3., 4. razred
bralna značka 4. razred Sonja Lulik ponedeljek 6. č 4. č 4. razred
bralna značka 5. razred Tjaša Vidmar Kenda petek 6. č 5. č 5. razred
dramska igra razredničarke sreda 6. č telovadnica 1. – 5. razred
 

PODRUŽNIČNA ŠOLA SKRILJE

otroški pevski zbor Franc Leben

ponedeljek,

vsak drugi petek

12.45 – 13.30

11.45 – 12.30

1. – 4. razred
bralna značka 1. razred Agata Marušič petek 1. s 1. s 1. razred
bralna značka 2. razred Anita Vodopivec po dogovoru 2. s      2. s 2. razred
bralna značka 3. razred Magda Bajec torek 7.30 – 7.55 3. s 3. razred
bralna značka 4. razred Tina Žagar po dogovoru 4. s      4. s 4. razred
dramski krožek Mateja Kompara
 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VIPAVSKI KRIŽ

otroški pevski zbor Nataša Valič in Franc Leben

torek,

četrtek

5. vk

6. vk

1. vk

4. vk

1. razred

2., 3., 4. razred

 

bralna značka 1. razred Nataša Valič četrtek 5. vk 1. vk 1. razred
branje za znanje 2. r.

Jana Štukelj

 

Sreda 5. vk 2. vk 2. razred
branje za znanje 3. r. Dragica Vodopivec četrtek 5. vk 3. vk 3. razred
bralna značka 4. razred Mojca Paljk 4. vk 4. vk 4. razred
šolski radio PB Dunja Tomšič po dogovoru

v okviru PB, oddaje

dopoldne

učilnica PB in zbornica PB
angleški bralni krožek Dunja Tomšič vsak drugi teden 5. vk knjižnica 4. razred
 

PODRUŽNIČNA ŠOLA VRTOVIN

bralna značka Tanja Maver Jamšek po dogovoru po dogovoru učilnica 1./2.r. 1. in 2. razred
bralna značka Martina Besednjak  Repše po dogovoru po dogovoru učilnica 3./4.r. 3. in 4.  razred
glasbeno – dramski krožek

Martina Besednjak Repše

 

petek 12.20 – 13.10 učilnica 3./4.r. 1. – 4. razred
bralne urice Erika Štrancar ponedeljek 14.00 -14.45 učilnica PB 1. – 4. razred