stefan ZA STEFANOVA PRIZNANJA  1982 – 2017


Na Tekmovanjih iz fizike smo prisotni vse od leta 1982. Lahko se pohvalimo z lepimi dosežki.

Tekmovanje iz fizike 2017

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 9.2.2017) so prejeli:

8. razred 9. razred
 Lara Deotto Bat  Žana Žgavc
 Simon Kosovel  Matija Kočevar
 Samo Vetrih  Zala Bratina
 Maja Likar  Kristina Novak
 Meta Kržič  Lara Mrevlje
 Tilen Žvanut  Tilen Curk
Uroš Tozan

Srebrno Stafanovo priznanje (področno tekmovanje 17. 3. 2017, državno tekmovanje 8. 4. 2017) so prejeli:

Matija Kočevar, Simon Kosovel, Kristina Novak, Samo Vetrih, Žana Žgavc
Lara Deotto Bat in Maja Likar

 

Tekmovanje iz fizike 2016

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 03.2.2016) so prejeli:

 

8.razred:                                    9.razred:

Mark Bizjak                                  Nejc Bergant
Lara Bratina                                 Blaž Bone
Matija Kočevar                             Karolina Šavli
Uršula Makovec                            Anja Bole
Ana Medvešček                            Ana Golob Pirjevec
Kristina Novak                             Katja Koglot
Jernej Petrovčič
Eva Podgornik
Žana Žgavc

Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje 18.3.2016) so prejeli:
8.razred:                                   9.razred:
Matija Kočevar                            Žana Žgavc
Uršula Makovec                           Nejc Bergant
Ana Medvešček                           Anja Bole
Kristina Novak                            Katja Koglot

 

 Tekmovanje iz fizike 2015

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 11.2.2015) so prejeli:

8. razred 9. razred
Žiga Trošt
Ana Golob Pirjevec
Karolina Šavli

Maks Rodman

Samo Fučka

Gaja Cotič
Karin Abramič
Špela Blagonja
Borja Slamič
Elena Koradin
Nejka Uranič Nosan
Jan Valič

 

Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje 27.3.2015):
8. razred: 9. razred:
Nejc Bergant

Maks Rodman

Samo Fučka
Gaja Cotič

Zlato Stefanovo priznanje (državno tekmovanje 11.4.2015):
9. razred
Samo Fučka
 Tekmovanje iz fizike 2014
 

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 5.3.2014) so prejeli:

 

8.razred:                                                 9.razred:
Samo Fučka 8.a                                      Eva Kočevar 9.a
Žan Luka Nusdorfer 8.a                            Jure Ličen 9.a
Borja Slamič 8.a                                      Karin Turk 9.a
Špela Blagonja 8.b                                  Žiga Sever 9.b
Maks Rodman 8.b                                   Andreja Slejko 9.b
Gaja Cotič 8.c
Elena Koradin 8.c
Gaja Podgornik 8.c
Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje Kobarid  21.3.2014):
 8.razred:                                                
Samo Fučka 8.a  
Borja Slamič 8.a
Maks Rodman 8.b
Elena Koradin 8.c                                   

 

Tekmovanje iz fizike 2013

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 6.3.) so prejeli:

8.razred:                                                 9.razred:
Žiga Sever 8.b                                          Andraž Bergant 9.b
Polona Ušaj 8.b                                       Katarina Medved 9.b
Jure Ličen 8.a                                          Luka Štor 9.b
Žiga Bizjak 8.a
Andreja Slejko 8.b
Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje 22.3.):
8.razred:                                                 9.razred:
Jure Ličen 8.a                                          Katarina Medved 9.b
                                    
                         
                                  
Tekmovanje iz fizike 2012

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 7.3.) so prejeli:

8.razred:                                                 9.razred:
Katarina Medved 8.b                                 Matic Fučka 9.a
Anja Volk 8.b                                           Jaka Komac 9.a
Andraž Bergant 8.b
Barbara Bone 8.b
Jasmina Čermelj 8.a
Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje 23.3.):
8.razred:                                                 9.razred:
Katarina Medved 8.b                                 Matic Fučka 9.a
Anja Volk 8.b                                           Teja Škvarč 9.b
                                                               Jaka Komac 9.a

Tekmovanje iz fizike 2011

Bronasto Stafanovo priznanje (šolsko tekmovanje 2.3.2011)
8.razred                                                                   9.razred
Matic Fučka 8.a                                                        Samo Gregorčič 9.a
Jaka Komac 8.a                                                        Tilen Kravos 9.a
Teja Škvarč 8.b                                                        David Valič 9.a
                                                                               Mihaela Valič 9.a
                                                                               Maruša Jerkič 9.b
                                                                               Nejc Premrn 9.b
Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje 25.3.2011)
8.razred                                                                  9.razred
Matic Fučka 8.a                                                       Samo Gregorčič 9.a
Jaka Komac 8.a                                                       David Valič 9.a
Teja škvarč 8.b
Zlato Stefanovo priznanje (državno tekmovanje 9.4.2011)
8.razred
TEJA ŠKVARČ 8.a

Tekmovanje iz fizike 2010

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje)

8. razred

9. razred

Samo Gregorčič 8.a Simon Besednjak 9.a
Sara Ušaj 8.a Miha Hain 9.a
David Valič 8.a Jerneja Samec 9.a
Ana Čufer 8.a Urban Batič 9.b
Maruša Jerkič 8.b Nejc Kodrič 9.b
Matjaž Simonič 8.b Jan Likar 9.b

Srebrno Stefanovo priznanje (področno tekmovanje)

Samo Gregorčič 8.a Simon Besednjak 9.a
Jan Likar 9.b Miha Hain 9.a

Zlato Stefanovo priznanje (državno tekmovanje)

Samo Gregorčič 8.a Jan Likar 9.b

Tekmovanje iz fizike 2009

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 10. 2. 2009)

JAN Likar 8.b
SIMON Besednjak 8.a
KARIN Fišer Lacković 8.b
NEJC Kodrič 8.b
MARUŠA Kompara 8.b
ŠPELA Mužina 8.b
JASMINA Simonič 9. a
MIRJAM Krašna 9. c
ALJAŽ Kalin Kante 9. c
IRENEJ Šraml 9. c
MATEJA Bavčar 9. c
VITO Gregorčič 9. b
TINA Ušaj 9. b
NIKOLAJ Karapandža Kalin 9. c
VERONIKA Stopar 9. c
TINA Vodopivec 9. a

Srebrno Stefanovo priznanje (regijsko tekmovanje 10. 3. 2009)

JAN Likar 8. b
SIMON Besednjak 8. a
JASMINA Simonič 9. a  (1. mesto)
MIRJAM Krašna 9. c    (2. mesto)
IRENEJ Šraml 9. c    (3. mesto)
ALJAŽ Kalin Kante 9. c
MATEJA Bavčar 9. c

Zlato Stefanovo priznanje (državno tekmovanje 28. 3. 2009)

JASMINA Simonič 9. a
IRENEJ Šraml 9. c

TEKMOVANJE IZ FIZIKE 2008

 

Bronasto Stefanovo priznanje (šolsko tekmovanje 4. 3. 2008)

VITO Gregorčič 8. b
JASMINA Simonič 8. a
ALJAŽ Kalin Kante 8. c
MIRJAM Krašna 8. c
TINA Ušaj 8. b
ARMIN Črnigoj 8. b
IRENEJ Šraml 8. c
MATEJA Bavčar 8. c
NIKOLAJ Karapandža Kalin 8. c
TINA Vodopivec 8. a
MATIC Bratina 9.a
ŽIGA Batič 9. a
MARKO Bone 9. b
NIK Mravlja 9. c
MATEJ Batič 9. a
KARIN Črnigoj 9. a
JAKA Minkuž 9. b

Srebrno Stefanovo priznanje (regijsko tekmovanje 27. 3. 2008)

VITO Gregorčič 8. b
JASMINA Simonič 8. a
ALJAŽ Kalin Kante 8. c
MIRJAM Krašna 8. c
TINA Ušaj 8. b
IRENEJ Šraml 8. c
MATIC Bratina 9.a
ŽIGA Batič 9. a

 

Zlato Stefanovo priznanje (državno tekmovanje 12. 4. 2008)

VITO Gregorčič 8. b
JASMINA Simonič 8. a
ALJAŽ Kalin Kante 8. c
MATIC Bratina 9.a
TEKMOVANJA 1982 – 2007

 

Visoke uvrstitve na regijskem tekmovanju in srebrno Stefanovo priznanje so prejeli:

Klavdija Mužina         1987

Izabela Jovanovska    1987

Tatjana Vodopivec     1989

Valentin Batagelj       1989

Erika Valič                 1989

Tadej Štrancar            1989

Maja Humar               1991

Kravos Miloš              1991

Franjo Bandelj            1991

Robert Volk               1991

Andrej Gerljevič         1991

Borut Batagelj            1991

Andrej Mužina           1992

Janina Stibilj               1992

Miloš Kravos              1992

Maja Humar               1992

Dejan Bratina             1993

David Copič               1993

Nataša Čermelj           1993

David Hvalič              1993

David Copič               1994

Dejan Bratina             1994

Martin Valič               1994

Valentina Sever          1994

Manica Kodrič            1995

Natalija Brecelj           1995

Marko Pipan               1995

Aleks Rutar                1995

Jasmina Lulik              1996

Matjaž Žnidarčič        1996

Borut Fišer                  1997

Borut Orozovič           1997

Slavko Kodrič            1998

Tina Žigon                  1998

Borut Fišer                  1998

Borut Orozovič           1998

Benjamin Tomažič      1999

Domen Ožbot             1999

Slavko Kodrič            1999

Peter Slejko                1999

Sara Rustja                 2000

Matija Brecelj             2002

Blaž Batagelj              2002

Klemen Lozar             2003

Gašper Ploj                 2003

Kristina Slejko            2003

Marjana Tomažič        2003

Matic Batič                 2004

David Čufer               2004

Klemen Lozar             2004

Gašper Ploj                 2004

Leon Božič                 2006

Marko Likar                2006

Anže Samec                2006

Žiga Batič                   2007

Karin Črnigoj              2007

Urška Pirjevec            2007

Anej Valič                  2007

Jan Čermelj                 2007

Imamo nekaj izjemnih učencev, ki so se izkazali na državnem tekmovanju in poleg srebrnega osvojili še

 

ZLATO Stefanovo priznanje

 

Boris Kalin                 1982

Ana Zgonik                 1982

Matjaž Lozar               1982

Janja Lipovž               1982

Tatjana Vodopivec    1988

Valentin Batagelj       1988

Janina Stibilj              1993

Andrej Mužina            1993

Jernej Stibilj               1993
Marko Pipan               1994
Marko Ušaj                 1996
Jana Šatej                  1996

Natalija Brecelj         1996
Svetlana Kodrič         1996

Tom Vodopivec          2000

Tom Vodopivec         2001

Petra Bavčar              2001

Katarina Čermelj      2005

David Čufer               2005

Anej Valič                   2006

Matevž Šraml             2006

Matic Bratina              2007

Matevž Šraml             2007

ČESTITAMO!!!!!