Na Osnovni šoli Dobravlje smo letos že šestič zapovrstjo organizirali likovninatečaj Po čebelah se zgleduj s podnaslovom Vnovič in zopet in znova.

panjske-2012-podelitev_m

Tradicionalno poslikavo na leseno panjsko končnico je letos zamenjala grafična matrica. Oblika panjske končnice je ostala, spremenilpa se je likovni izraz.

Prispelo je okrog 300 del iz okoliških šol, med katerimi jih je komisija (Beti Bratina in Ana Maraž, profesorici likovne umetnosti) izbrala 220 za razstavo.

Podelili smo štiri posamezne nagrade in dve nagradi za kolekcijo. Slednjo so prejeli tudi učenci naše šole, za kar jim iskreno čestitamo!

Priznanjein nagrado za kolekcijo so prejeli:

Bat Jaka, Bizjak Žan, Bovcon Martin, Brataševec Nika, Bric Janja, Čermelj Maruša, Dahsyla Musli, Drofenik Blaž, Durn Veronika, Faganel Lara, Ipavec Tina, Koloini Brina, Kukanja Marisa, Ličen Matej, Mazreku Mergimtare, Novak Katarina, Pipan Blaž, Saksida Mark, Sever Žiga, Slejko Andreja, Stopar Sara, Šalek Katarina, Štrukelj Tjaša, Ušaj Polona, Vodopivec Nastja

in Zabukovec Klemen.

{becssg}dobravlje/dogodk1112/po-cebelah-2012/galerija{/becssg}

spremna beseda: Sonja Makuc

foto Peter Valič

trud zato, da so “čebelice poletele”: mnogo otrok, mentorjev in skoraj celoten kolektiv