Matematično tekmovanje v šolskem letu 2016/17

vega

Spet je leto naokrog in čas za tekmovanje iz matematike in Vegova priznanja.

Šolsko tekmovanje je potekalo 16. marca, državno pa bo 22. aprila 2017.

 BRONASTO PRIZNANJE SO NA ŠOLSKEM TEKMOVANJU DOSEGLI:
1. razred  2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Jaka Pirjevec
Lovro Bavčar
Benedikt Bole
Pavlina Černigoj
Matic Mihelj
Karin Pizzoni
Rene Praček
Rene Praček
Valentin Rodman
Gaja Stanič
Filip Artico
Neža Črv Kompara
Ajda Korečič
Lija Krapež
Žiga Lozar
Niki Marc
Teja Pestelj
Izak Pirjevec
 Filip Pišot
Eva Rijavec
Miha Valič
David Babnik
Urban Brecelj
Miha Marjanovič
Tilen Makovec
Nika Princes
Hana Kompara
Benjamin Prinčič
Art Bajramaj
Zarja Čermelj
Joan Tibor
Gutierrez Kodrič
Jakob Kralj
Mihaela Petrovčič
Samuel Zorzut
Lara Furlan
Lan Mrevlje
Job Birsa
Maks Malik
Jakob Ferjančič
Enej Kante
Lina Štolfa
Adam Batagelj
Danaja Furlan
Blaž Medvešček
Ela Mermolja
Eva Pahor
Žiga Žerovec
Ema Kočevar
Luka Šinigoj
David Košir
Urban Žigon
Bojan Bozhinov
Anej Ferjančič
Luka Lipovž
Lea Podgornik
Samuel Leban
Zala Lozar
Hana Mamić
Teo Ličen
Maša Kržič
Maša Čermelj
Sofija Kralj
Gašper Samec
Lara Lozar
Ema Gregorčič
Neža Bratina
Veronika Furlan
Manuela Žigon
Monika Medvešček
Miha Kočevar
Ema Rodman
Maja Likar
Mia Tomažič
Meta Vidmar
Nika Paljk
Lana Pizzoni
Lara Deotto Bat
Nika Verč
Uroš Tozan
 Zala Bratina
Ana Medvešček
Matija Kočevar
Kristina Novak
Jernej Petrovčič

 Državno tekmovanje: Šempeter pri Gorici, 22. april 2017

Srebrno priznanje so dosegli: Monika Medvešček iz 7. razreda, Maja Likar in Nika Paljk iz 8. ter Zala Bratina in Ana Medvešček iz 9. razreda.

ŠOLSKO LETO 2015/16

BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:

1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

David Babnik

Art Bajramaj

Urban Brecelj

Gašper Curk

Toja Fučka

Jona Kapelj

Mark Keber

Sara Kerševan

Hana Kompara

Miha Marjanovič

Arne Oven

Matic Peršolja

Filip Pišot

Benjamin Prinčič

Miha Valič

 

Job Birsa

Matija Bovcon

Enej Kante

Maks Malik

Blaž Medvešček

Lina Štolfa

Adam Batagelj

Lara Furlan

Tia Kandus

Klara Mahkovec

Melisa Mrevlje

Kristina Lozar

Jakob Ferjančič

Maja Marc

Ela Mermolja

Alen Trošt

Vid Faganel

Ema Kočevar

David Košir

Luka Lipovž

Bojan Bozhinov

Andrej Brataševec

Leon Ilc

Anamarija Mužina

Tine Kalin

Lea Kobal

Luka Šinigoj

Kaja Slokar

Vid Štor

Sofija Kralj

Maša Kržič

Ana Verč

Hana Mamić

Miha Remec

Luka Pizzoni

Zala Lozar

Meta Vodopivec

Denis Premrn

Domen Deotto Bat

Dunja Nenezić Nosan

 Veronika Furlan

Lara Lozar

Ema Gregorčič

Gašper Samec

Doroteja Makovec

Loris Trošt

Lea Vodopivec

Tinkara Stres

Elin Trobec

 Miha Kočevar

Gregor Cigoj

Nika Šinigoj

Bor Nenezić Nosan

Julija Lorenzutti

Jana Ličen

Monika Medvešček

 Samo Vetrih

Matija Maiti

Jure Šinigoj

Lara Likar

Nika Paljk

Lara Deotto Bat

Maja Likar

Katarina Makovec

 Zala Bratina

Ana Medvešček

Kristina Novak

Lara Mrevlje

Mark Bizjak

 Nejc Bergant

Karolina Šavli

Mergim Mazreku

Državno tekmovanje: Most na Soči, 16. april 2016

Srebrno priznanje so dosegli Lara Lozar in Veronika Furlan iz 5. razreda, Miha Kočevar iz 6., Samo Vetrih iz 7., Zala Bratina iz 8. in Nejc Bergant iz 9. razreda.

ŠOLSKO LETO 2014/15

BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Adam Batagelj

Job Birsa
Enej Kante
Maja Marc
Mark Remec
Lina Štolfa
Matija Bovcon
Matej Bratož
Martin Cigoj
Špela Černigoj
Jakob Ferjančič
Kristina Lozar
Klara Mahkovec
Gal Nemeček
Tobias Perko
Julija Pirjevec
Vita Štrukelj
Ana Lucija Troha
Anej Ferjančič
Aljaž Kerševan
Leja Slokar
Ema Kočevar
Lea Podgornik
Taja Slokar
Vid Faganel
Tine Kalin
Anamarija Mužina
Jure Peršolja
Urban Žigon
Ana Verč
Zala Lozar
Nejc Čuk
Hana Mamić
Luka Pizzoni
Denis Premrn
Manca Rupnik
Maša Čermelj
Domen Deotto Bat
Sofija Kralj
Neža Štor
Tilen Štravs
Patrik Trošt
Veronika Furlan
Anej Remec
Ema Gregorčič
Lara Lozar
Rok Bratina
Neža Bratina
Gašper Samec
Lea Vodopivec
Jani Bratož
Gregor Cigoj
Bor Nenezić Nosan
Hana Slokar
Monika Medvešček
Alma Fučka
Nika Kante
Miha Kočevar
Julija Lorenzutti
Manuel Alberto Montes
Lara Likar
Matija Maiti
Samo Vetrih
Jure Šinigoj
Maja Likar
Nika Paljk
Mia Tomažič
Ema Slokar

 

Zala Bratina
Kristina Novak
Matija Kočevar
Ana Medvešček
Eva Podgornik
Uršula Makovec
Blaž Bone
Anej Tomažič
Karolina Šavli
Ana Golob Pirjevec
Sara Štravs
Špela Blagonja
Samo Fučka
Borja Slamič
Gaja Cotič
Mirjam Bovcon
Manca Komac
Daša Harej

PODROČNO TEKMOVANJE: OŠ Col, 1. april 2015

Udeležili so se ga najboljših pet tekmovalcev iz 7., trije iz 8. razreda ter štrije iz 9. razreda.


SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI:

ZALA Bratina, MATIJA Kočevar in EVA Podgornik iz 7. razreda,
BLAŽ Bone iz 8. razreda ter
GAJA Cotič, BORJA Slamič, SAMO Fučka, in ŠPELA Blagonja iz 9. razreda


DRŽAVNO TEKMOVANJE: OŠ Milojka Štrukelj Nova Gorica, 18. april 2014

Državnega tekmovanja se je udeležila Zala Bratina.

ŠOLSKO LETO 2013/14

V četrtek, 20. marca 2014, smo imeli šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje

BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:

 

1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Tine Kalin
Ema Kočevar
Lea Vodopivec
Aljaž Kerševan
Luka Lipovž
Ašabunmi Bagon
Blaž Bratina
Lea Kobal
Anamarija Mužina
Lea Podgornik
Leja Slokar
Maša Kržič
Rok Kavčič
Nejc Komel
Zala Lozar
Hana Mamić
Manca Rupnik
Karin Štor
Denis Premrn
Domen Deotto Bat
Agnes Remec
Klara Stopar
Patrik Trošt
Aljaž Ušaj
Luka Pizzoni
Žan Štrukelj
Lara Lozar
Jakob Peršolja
Ema Gregorčič
Hana Hočevar
Gregor Kodermac
Elin Trobec
Loris Trošt
Žiga Vodopivec
Miha Bratina
Tjaša Winkler
Monika Medvešček
Miha Kočevar
Gregor Cigoj
Manuel Alberto Montes
Sara Valič
Jan Slejko
Jana Ličen
Jure Šinigoj
Matija Maiti
Mariša Novinc
Nika Paljk
Lara Deotto Bat
Simon Kosovel
Samo Vetrih
Lara Likar
Katarina Makovec
Teja Sever
Maša Marc
Mia Tomažič

 

Ana Medvešček
Kristina Novak
Lara Mrevlje
Lara Bratina
Jernej Petrovčič
Matija Kočevar
Tilen Curk
Zala Bratina
Anej Tomažič
Vesna Simonič
Blaž Bone
Denis Lozar
Zala Drofenik
Andreja Peršič
Nejc Bergant

Gaja Cotič

Samo Fučka

Daša Harej

Maks Rodman

Borja Slamič

Špela Blagonja

Elena Koradin

Gašper Cigoj

Anja Koglot

Jure Ličen
Andreja Slejko
Martin Bovcon
Klara Petrovčič
Katarina Novak
Eva Kočevar


PODROČNO TEKMOVANJE: OŠ Draga Bajca Vipava, 2. april 2014

 

Udeležili so se ga najboljši štirje tekmovalci iz 7. in 8. razreda ter trije iz 9. razreda.


SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI:

BLAŽ Bone 7.a, SAMO Fučka 8.a, GAJA Cotič 8. c, DAŠA Harej 8. c, JURE Ličen 9.a in ANDREJA Slejko 9.b

DRŽAVNO TEKMOVANJE: Srednja šola Ivan Trinko, Gorica, 12. april 2014


ZLATO VEGOVO PRIZNANJE je dosegel SAMO FUČKA
 

ŠOLSKO LETO 2012/13

V četrtek, 21. marca 2013, smo imeli šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje

BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Nejc Komel

Maša Kržič

Hana Mamić

Manca Rupnik

Karin Štor

Tilen Štravs

Patrik Trošt

Meta Vodopivec

Denis Premrn

Domen Deotto Bat

Ajda Jejčič

Samuel Leban

Teo Ličen

Luka Pizzoni

Agnes Remec

Ana Verč

Ana Vidmar

David Zabukovec

Tinkara Stres

Loris Trošt

Elin Trobec

Miha Jerkič

Lara Lozar

Ida Vidmar

Veronika Furlan

Ema Gregorčič

Gregor Kodermac

Jakob Peršolja

Timotej Pišot

Anej Remec

Gašper Samec

Miha Kočevar

Gregor Cigoj

Monika Medvešček

Jana Ličen

Alma Fučka

Meta Kretič

Bor Nenezić Nosan

Ema Rodman

Jure Šinigoj

Samo Vetrih

Laura Marc

Matija Maiti

Nejc Petre

Maša Marc

Lara Likar

Maja Likar

Gašper Lozar

Mariša Novinc

Ema Slokar

Miha Kočevar

Aleks Pahor

Lara Bratina

Kristina Novak

Sara Durn

Lara Mrevlje

Zala Bratina

Marija Capuder

 

Blaž Bone

Andreja Peršič

Nejc Bergant

Karin Likar

Katja Koglot

Vesna Simonič

Katarina Kante

Denis Lozar

Samo Fučka

Gaja Cotič

Tjaša Mihelj

Špela Blagonja

Lara Žvanut

Maks Rodman

Borja Slamič

Daša Harej

Nejka Uranič Nosan

Elena Koradin

Ariana Ušaj

Katarina Novak

Andreja Slejko

Eva Kočevar

Sašo Škvarč

Žan Bizjak

Jure Ličen

Klara Petrovčič

Žiga Sever

Ariana Ušaj

Eva Kočevar

Andreja Slejko

Žan Bizjak

Martin Bovcon

Jure Ličen

Kevin Ušaj

Katarina Medved

Timotej Cotič

Jasmina Čermelj

 

PODROČNO TEKMOVANJE: OŠ Šturje Ajdovščina, 4. april 2013

SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI :
  • SAMO Fučka,
  • GAJA Cotič,
  • ŠPELA Blagonja,
  • ANDREJA Slejko,
  • ARIANA Ušaj,
  • KATARINA Medved,
  • JASMINA Čermelj

 

ŠOLSKO LETO 2011/12

V četrtek, 15. marca 2012, smo imeli šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje. Tekmovalo je veliko učencev. Skoraj tretjina tekmovalcev je osvojila priznanje.

BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred

Miha JerkičTinkara StresElin TrobecLoris TroštNeža BratinaMatija Mrevlje

Ema Gregorčič

Filip Sluga

Mojca Curk

Liam Ferletic

Veronika Furlan

Monika MedveščekManuel Alberto MontesEma RodmanJani BratožGregor CigojJanoš Krkoč

Jana Ličen

Nuša Rupnik

Jan Slejko

Sara Valič

Ema SlokarSamo VetrihManca BratinaPatrik LackovićMaja LikarMia Tomažič

Nicole Batagelj

Luka Bole

Miha Kočevar

Lara Likar

Katarina Makovec

Tilen Žvanut

Ian Kobal

Ana MedveščekKaja BratinaKristina NovakJernej PetrovčičLara BratinaSara Durn

Nina Rustja

Soraya Bakaršič

Matija Kočevar

Eva Podgornik

Rene Širok

Blaž BoneAndreja PeršičKarin LikarJan MarcZala KrapežAna Golob Pirjevec

Anja Bole

Denis Lozar

Gašper Cigoj

Samo Fučka

Jan Valič

Gaja Cotič

Daša Harej

Anja Koglot

Špela Blagonja

Manca Komac

Lara Žvanut

Žiga Sever

Ariana Ušaj

Eva Kočevar

Andreja Slejko

Žan Bizjak

Martin Bovcon

Jure Ličen

Kevin Ušaj

Katarina Medved

Sanja Čermelj

Urban Mužina

Elizabeta Petrovčič

Matic Fučka

Patrik Šavli

Teja Škvarč

PODROČNO TEKMOVANJE: Ajdovščina, 28. marec 2012
SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI :
  • ŽIGA Sever,
  • ANDREJA Slejko,
  • KATARINA Medved,
  • MATIC Fučka

 

ŠOLSKO LETO 2010/11

 

V četrtek, 17. marca 2011, smo imeli šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje. Tekmovalo je veliko učencev. Skoraj tretjina tekmovalcev je osvojila priznanje. Prvi trije iz 7., 8. in 9. razreda so se udeležili področnega tekmovanja.
BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Gregor Cigoj
Nika Kante
Jana Ličen
Jan Slejko
Sara Valič
Janoš Krkoč
Andrej Fišer
Meta Kretič
Julija Lorenzutti
Gazmend Maksutaj
Monika Medvešček
Lara Deotto Bat
Tian Furlan
Simon Kosovel
Patrik Lacković
Lara Likar
Maja Likar
Matija Maiti
Katarina Makovec
Mariša Novinc
Lucija Nusdorfer
Žan Soban
Jure Šinigoj
Samo Vetrih
Tilen Žvanut

Kaja Bratina

Sara Kavčič

Ana Medvešček

Jernej Petrovčič

Eva Podgornik

Zala Bratina

Niko Brecelj

Rok Čermelj

Rene Širok

Leo Žigon

Žan Bric

Sara Durn

Luka Kosovel

Patrik Ličen

Lara Mrevlje

Nika Premrl

Lea Vales

Ana Golob Pirjevec

Katarina Kante

Andreja Peršič

Karin Likar

Vesna Simonič

Jan Marc

Anej Tomažič

Denis Lozar

Blaž Bone

Nejc Bergant

Žiga Trošt

Elena Koradin

Špela Blagonja

Samo Fučka

Anja Koglot

Lara Žvanut

Nino Pahor

Manca Komac

Luka Mužina

Gaja Cotič

Daša Harej

Špela Winkler

Izak Črv

Žiga Sever

Andreja Slejko

Klara Petrovčič

Eva Kočevar

Brina Koloini

Katarina Novak

Martin Bovcon

Kevin Ušaj

Sanja Čermelj

Katarina Medved

Jasmina Čermelj

Matic Fučka

Jaka Komac

Teja Škvarč

Anamarija Krašna

Patrik Šavli

Samo Gregorčič

David Valič

Ema Marc

Danijel Sever

Nejc Vetrih

PODROČNO TEKMOVANJE: Dobravlje, 30. marec 2011
SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI :
  • KATARINA Medved,
  • JASMINA Čermelj,
  • SANJA Čermelj,
  • JAKA Komac,
  • MATIC Fučka,
  • TEJA Škvarč,
  • SAMO Gregorčič,
  • DAVID Valič,
  • EMA Marc.
Državnega tekmovanja so se v Dornberku 16. aprila udeležili trije tekmovalci iz naše šole. Jaka Komac in Matic Fučka sta osvojila zlato Vegovo priznanje.
ČESTITAMO ČESTITAMO!!!!

ŠOLSKO LETO 2009/10

V četrtek, 18. marca 2010, smo imeli šolsko tekmovanje iz matematike za bronasto Vegovo priznanje. Tekmovalo je veliko učencev. Skoraj tretjina tekmovalcev je osvojila priznanje. Prvi trije iz 7., 8. in 9. razreda so se udeležili področnega tekmovanja.
BRONASTO PRIZNANJE SO DOSEGLI:
1. razred 2. razred 3. razred 4. razred 5. razred 6. razred 7. razred 8. razred 9. razred
Lara Likar
Lucija Nusdorfer
Jure Šinigoj
Samo Vetrih
Katarina Makovec
Nicole Batagelj
Kristjan Brataševec
Manca Bratina
Lara Deotto Bat
Maja Likar
Lavra Marc
Maša Marc
Inge Novinc
Mariša Novinc
Aleks Pahor
Nika Paljk
Mateo Peranović
Andrej Slokar
Ema Slokar
Žan Soban
Mia Tomažič
Lara Bratina
Ana Medvešček
Jernej Petrovčič
Nika Premrl
Leo Žigon
Tilen Curk
Lara Mrevlje
Kristina Novak
Niko Brecelj
Rok Čermelj
Sara Durn
Leon Ferletic
Sara Kavčič
Uršula Makovec
Metka Mikuž
Denis Lozar
Urban Slokar
Anej Tomažič
Jure Bajc
Blaž Bone
Vesna Simonič
Nuša Čebron
Žan Koron
Jan Marc
Karolina Šavli
Ana Golob Pirjevec
Gaja Cotič
Maks Rodman
Špela Blagonja
Nejc Ušaj
Renata Krkoč
Gašper Cigoj
Nino Pahor
Žan Luka Nusdorfer
Anja Koglot
Lara Žvanut
Luka Mužina
Jakob Črv
Marisa Kukanja
Sašo Škvarč
Brina Koloini
Žiga Sever
Andreja Slejko
Rok Ušaj
Žan Bizjak
Jan Štrukelj
Elizabeta Petrovčič
Nina Črnigoj
Katarina Medved
Matija Marc
Timotej Cotič
Matic Fučka
Patrik Šavli
Blaž Vodopivec
Teja Škvarč
Altrit Kokollari
David Valič
Samo Gregorčič
Urška Cigoj
Ema Marc
Tilen Kravos
Jan Likar
Nejc Kodrič
Karin Fišer Lacković
Špela Mužina
Kristina Valič
PODROČNO TEKMOVANJE: OŠ DRAGA BAJCA Vipava 31. marca 2010
SREBRNO VEGOVO PRIZNANJE SO DOSEGLI :
  • MATIC Fučka,
  • ALTRIT Kokollari,
  • SAMO Gregorčič in
  • JAN Likar
DRŽAVNO TEKMOVANJE: OŠ MIREN 17. aprila 2010

Tekmovanja se je udeležil Samo Gregorčič.

ČESTITAMO!!!!